How to encourage a potential partner to cooperate / Jak zachęcić potencjalnego partnera do współpracy?

Główna zasada to - “Zainteresuj się człowiekiem to on zainteresuje się Tobą”  Zacznij od poznania drugiego człowieka, czym się zajmuje i jakie ma doświadczenie. Kiedy ktoś opowie Ci o sobie to automatycznie zapyta - A Ty?

Wtedy opowiedz, o YFW i dlaczego tym się zajmujesz. O tym, że promujemy zdrowy i ekologiczny styl życia, zarabiając przy tym pieniądze. 

Zapytaj czy temat zdrowia jest mu bliski i jaki prowadzi tryb życia. Nie każdy musi być na początku aktywny, aby być “idealnym” kandydatem do współpracy, dla wielu osób aplikacja to szansa na zmianę swojego trybu życia.


Masz trzy rozwiązania. Możesz samodzielnie przeprowadzić rekrutację. Przedstawić prezentację i zarejestrować partnera. Drugie to poprosić swojego managera, aby pomógł Ci w rekrutacji. Wtedy manager prowadzi prezentacje i rejestruje parterów pod Tobą. Trzecia metoda: zaproś swojego potencjalnego partnera na Zoom “First Step Info” gdzie nasi najlepsi liderzy prowadzą blok informacyjny o projekcie. Po zoomie porozmawiaj o odczuciach osoby, korzyściach jakie mogą wyniknąć ze współpracy. Zapytaj co najbardziej spodobało się w projekcie i jak ocenia biznes w skali od 1 do 10. Na grupie facebookowej YourFitWay Polska przedstawiamy aktualny harmonogram prezentacji szkoleń firmowych. ** The time is base on America/New_York timezone